Home Top menu Naše výhody

Naše výhody

Někdy se stává, že zákazník potřebuje jiné rozměry, než nabízíme v naší standardní nabídce. Na vaše přání můžeme zhotovit výrobky o různých rozměrech a objemových variantách. Rádi s vámi zkonzultujeme vaši situaci a následně naceníme atypické nádrže.  Nově také vyrábíme pojezdové nádrže, jímky, septiky a šachty.


přečíst

Výrobky nad 7 000,- Kč rozvážíme vlastní dopravou po celé ČR zdarma (nevztahuje se na přepravu bazénů). Termín dodání vám sdělíme minimálně dva dny dopředu. Náš řidič v ten den vás také bude předem kontaktovat. Souprava, se kterou výrobky rozvážíme je 14 m dlouhá (auto-valník 8 m a vlek 6 m). Nádrže se skládají ručně a je potřeba zajistit osoby k našemu řidiči, které pomohou při skládání.

přečíst

Pokud na termín dodání spěcháte, je možné si po domluvě do dvou dnů od objednání vyzvednout výrobek na naší provozovně: Hrotovická 169, 674 01 Třebíč.

přečíst

Potřebujete poradit? Preferujete osobní kontakt? U nás jste vítáni. Navštívit nás můžete na naší provozovně na ul. Hrotovické 169 v Třebíči každý pracovní den od 8–16 hodin.
Pokud potřebujete podrobné technické informace, je potřeba si předem dohodnout termín schůzky s naším vedoucím výroby - kontakty.

přečíst