Home Top menu Reference

Reference

Skvělá komunikace, paní mi po objednávce zavolala a doladily jsme objednávku. Pár dní před dodáním nádrže mi opět volala pro upřesnění termínu dodávky. Řidič přijel přesně, jak se dopředu domluvil a předal nádrž a všechny dokumenty. Jsem maximálně spokojená. A nádrž už sedí na svém místě.


paní DanaDobrá cena, rychlé dodání na adresu, obchodník sám volal pro upřesnění vývodů a výšky komínu pro co nejlepší instalaci, velmi solidní jednání.


p. Olda, JeníkoviceVelmi profesionální a příjemné jednání, vše mi bylo jasně vysvětleno včetně technické specifikace, rychlá reakce na dotazy e-mailem i telefonicky, velmi vstřícné jednání. Doprava je zdarma, dodrženo vše, na čem jsme se domluvili, dodání proběhlo naprosto bez problémů, výborná komunikace i s řidičem. Výrobek je velmi kvalitní. Mohu jen doporučit.


p. DvořákPerfektní spolupráce při tvorbě objednávky, spolehlivé informace, výborná spolupráce až k dodávce zboží – vše bezchybné. Navíc musím vyzdvihnout spolupráci se šoférem při dodání na místo. Perfektní chování, odbornost - jsem maximálně spokojený !!!
Výhody : poradenství při tvorbě objednávky, dodržování všech domluvených termínů včetně dodávky na místo. Můžu jen doporučit tuto firmu !!!

p. Špaček, OstravaPohodlný nákup spojený s velmi dobrou komunikací.

p. Kotrba
Komunikativní, rychlé dodání, příjemné vystupování.
Moc děkuji a hodně spokojených zákazníků. Určitě Vás budu doporučovat.

p. Roza
Kvalitní jímka s vnitřní výztuhou Složení díky panu řidiči bez problému.

p. JaroslavRychlost dodávky, otevřenost a dostatek přímých informací, spolehlivost. Informovanost o dodávce, příjemná paní z oddělení objednávek, pohodový šofér. Vše proběhlo dle představ.

p. ŽůrekOchota nabídnout zákazníkovi víc, než čeká. Velmi velká vstřícnost. Drží se hesla "Náš zákazník, nás pán". Super, doporučuji!!!!!

p. ŠimirVše proběhlo výborně a profesionálně. Rychlé odbavení objednávky včetně dodání v přesném termínu a času. Velmi příjemné jednání. Děkuji.

p. Vlkaneč