Home Top menu Novinky

Novinky

SPECIÁLNÍ AKCE!

 

Pochozí poklop v hodnotě 1 210,- Kč  ZDARMA!

Ke každé nádrži, jímce, šachtě!


Využijte akce právě teď! 

 

přečíst

Nejdříve je důležité správně vybrat druh nádrže. Nabízíme tři druhy:

  • samonosné
  • k obetonování
  • dvouplášťové

Samonosné nádrže i přes trošku matoucí název jsou určené pod zem. Oproti ostatním dvěma druhům (dvouplášťové a k obetonování) není potřeba samonosnou nádrž obetonovávat. Po usazení na základovou betonovou desku ji stačí pouze obsypat zeminou zbavenou ostrých částí. Podmínkou ale je, že se nesmí v místě usazení vyskytovat spodní voda, jílovitá nebo písčitá půda.

Nádrže k obetonování jsou určené do míst se skalnatým podložím nebo někam do svahu nebo u cesty (pojezdové ale nejsou). Usadí se na připravenou vyzrálou betonovou desku a po částech se obetonuje kolem obvodu. Na závěr se na stropu nádrže zhotoví betonová deska s armaturou. To že je nádrž obetonována je výhoda, že se tak prodlouží životnost nádrže. Tato nádrž není určena do míst se spodní vodou, jílem nebo písčitou půdou.

Nádrže dvouplášťové jsou určené do toho nejproblematičtějšího podloží – do spodní vody, jílovité nebo písčité půdy. Po přípravě dna jámy se nádrž usadí do čerstvé betonové vrstvy. Po zafixování dna nádrže se po částech vyplní mezipláští nádrže betonem až ke stropu. Na závěr se přes strop nádrže zhotoví betonová deska as armaturou.
Všechny nádrže se při usazování musí plnit postupně vodou. Rozhodně je nutné postupovat vždy podle montážního návodu. Pokud si nebudete s něčím jisti, zavolejte nám a my vám rádi poradíme. Proklik na kontakty.

přečíst

Jednoduše. Začněte více využívat vody dešťové a používat ji všude tam, kde není nutné zrovna používat vodu pitnou. Dodnes spousta lidí například umývá pitnou vodou automobily nebo pitnou vodou zalévají zahrady a splachují toalety.
Již v současné době mají novostavby naprojektovány nádrže na dešťovou vodu pro splachování WC vodou užitkovou – dešťovou. Náš stát se tak snaží zamezit vyčerpání podzemních zdrojů vody a častějším obdobím sucha. Tuto problematiku navíc podporuje státním příspěvkem ve formě DOTACE DEŠŤOVKA. Přispívá nejen na nádrže u novostaveb, ale dotace už platí za určitých podmínek pro všechny – chaty, chalupy, rekonstrukce...
Nabízíme nádrže na vodu, které můžete také zakoupit ve výhodných setech 2v1 nebo 3v1.


Výběrem výhodného setu si ušetříte spoustu času, starostí i peněz. Nádrže v setu jsou totiž vybavené čerpadlem, které je v nádrži upevněno v držáku a rozvodové potrubí nachystáno na napojení. V setu 3v1 máte ještě navíc filtr v nádrži, který Vám zachytí nečistoty jako je listí, mech, jehličí apod. Zamezíte tak znečištění vody a jejímu rychlému zkažení. Navíc se dotace Dešťovka vztahuje i na kompletní realizaci – na nádrž a na náklady na její usazení, čerpací techniku a filtraci dešťové vody.

Potřebujete – li více informací – neváhejte nám zavolat na tel. č.: 605 315 635, rádi Vám sdělíme podrobnější informace ohledně statní dotace a pomůžeme s nelepším řešením přímo pro vás na míru.

přečíst

Objednané výrobky vám přivezeme naší vlastní autodopravou zdarma. Tato služba platí pro všechny objednávky nad 7 000,- Kč (nevztahuje se na přepravu bazénů). Termíny dodání máme standardně 1–2 týdny, ale můžeme se dohodnout i na dřívějším dodání nebo i pozdějším – vše je na domluvě. Funguje to tak, že dva dny předem zákazníkovi voláme termín dodání s orientačním časem (pokud není dohodnuto jinak). V den závozu náš řidič kontaktuje zákazníka většinou půl hodiny nebo hodinu předem.
Výrobky rozvážíme dlouhou soupravou: auto – valník 8 m + vlek 6 m. Proto při objednávce řešíme příjezdovou cestu na místo určení, abychom zjistili, jestli je možná zajet se soupravou až na místo. Pokud je v místě dodání slepá ulice nebo nějaké jiné překážky, jako např. úzká pravoúhlá zatáčka, je možné výrobek naložit na auto – valník a řidič může na předem určeném místě odstavit vlek. Poté zajede k zákazníkovi na místo pouze s autem – valníkem. Podmínkou jsou však rozměry výrobku a včasná informace o této situaci.

Při skládání výrobku je potřeba zajistit pomoc osob. Většinou 1–5 osob k našemu řidiči – podle velikosti nádrže. Dopravu zdarma pro naše zákazníky si můžeme dovolit právě z toho důvodu, že řidič jezdí sám, a proto potřebujeme vaši pomoc. Naši řidiči jsou zkušení a šikovní a není třeba se ničeho obávat.

přečíst