Home Top menu Novinky Jak šetřit pitnou vodou?

Jak šetřit pitnou vodou?

Jak šetřit pitnou vodou?

Jednoduše. Začněte více využívat vody dešťové a používat ji všude tam, kde není nutné zrovna používat vodu pitnou. Dodnes spousta lidí například umývá pitnou vodou automobily nebo pitnou vodou zalévají zahrady a splachují toalety.
Již v současné době mají novostavby naprojektovány nádrže na dešťovou vodu pro splachování WC vodou užitkovou – dešťovou. Náš stát se tak snaží zamezit vyčerpání podzemních zdrojů vody a častějším obdobím sucha. Tuto problematiku navíc podporuje státním příspěvkem ve formě DOTACE DEŠŤOVKA. Přispívá nejen na nádrže u novostaveb, ale dotace už platí za určitých podmínek pro všechny – chaty, chalupy, rekonstrukce...
Nabízíme nádrže na vodu, které můžete také zakoupit ve výhodných setech 2v1 nebo 3v1.


Výběrem výhodného setu si ušetříte spoustu času, starostí i peněz. Nádrže v setu jsou totiž vybavené čerpadlem, které je v nádrži upevněno v držáku a rozvodové potrubí nachystáno na napojení. V setu 3v1 máte ještě navíc filtr v nádrži, který Vám zachytí nečistoty jako je listí, mech, jehličí apod. Zamezíte tak znečištění vody a jejímu rychlému zkažení. Navíc se dotace Dešťovka vztahuje i na kompletní realizaci – na nádrž a na náklady na její usazení, čerpací techniku a filtraci dešťové vody.

Potřebujete – li více informací – neváhejte nám zavolat na tel. č.: 605 315 635, rádi Vám sdělíme podrobnější informace ohledně statní dotace a pomůžeme s nelepším řešením přímo pro vás na míru.