Home Top menu O nás

O nás

Firma Naše Jímky s.r.o. se nachází na Vysočině se sídlem v Okříškách a s provozovnou ve městě Třebíč. Společnost byla založena v roce 2015 a s výrobou plastových nádrží máme zkušenosti již 10 let.
Specializujeme se především na výrobu podzemních plastových nádrží na dešťovou vodu v různých kombinacích a sestavách, které jsou v současné době velmi žádané. Dále se zaměřujeme na řešení odpadních vod, a tak v naší nabídce najdete plastové jímky, septiky, přečerpávací jímky, zemní pískové filtry a také vodoměrné šachty nebo šachty na vrt. Vyrábíme i pojezdové nádrže, septiky nebo jímky.
Materiál, ze kterého naše výrobky vyrábíme, je kvalitní polypropylen 1. jakosti bez příměsi recyklátu. Používáme nejmodernější techniku svařování – automatickou svářečku plastů WORK SP 4000 CNC a laserový řezací automat NESSAP LASER 2100 CO 400W.
Naši pracovníci mají dlouholetou zkušenost, jsou odborně proškoleni a vlastní certifikaci evropského svářeče termoplastů. Naše výrobky jsou všechny certifikovány a nesou označení ČESKÝ VÝROBEK.

Hlavním naším cílem je spokojený zákazník.
Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a řešíme jeho požadavky, k jeho největší spokojenosti.
Snažíme se vyjít vstříc nejen ohledně požadavků na výrobek, ale také i s termínem dodání.
V neposlední řadě se neustále snažíme rozšiřovat náš sortiment na základě požadavků a přání zákazníků.