Home Top menu Novinky Doprava, dodání a termíny – jak to probíhá?

Doprava, dodání a termíny – jak to probíhá?

Doprava, dodání a termíny – jak to probíhá?

Objednané výrobky vám přivezeme naší vlastní autodopravou zdarma. Tato služba platí pro všechny objednávky nad 7 000,- Kč (nevztahuje se na přepravu bazénů). Termíny dodání máme standardně 1–2 týdny, ale můžeme se dohodnout i na dřívějším dodání nebo i pozdějším – vše je na domluvě. Funguje to tak, že dva dny předem zákazníkovi voláme termín dodání s orientačním časem (pokud není dohodnuto jinak). V den závozu náš řidič kontaktuje zákazníka většinou půl hodiny nebo hodinu předem.
Výrobky rozvážíme dlouhou soupravou: auto – valník 8 m + vlek 6 m. Proto při objednávce řešíme příjezdovou cestu na místo určení, abychom zjistili, jestli je možná zajet se soupravou až na místo. Pokud je v místě dodání slepá ulice nebo nějaké jiné překážky, jako např. úzká pravoúhlá zatáčka, je možné výrobek naložit na auto – valník a řidič může na předem určeném místě odstavit vlek. Poté zajede k zákazníkovi na místo pouze s autem – valníkem. Podmínkou jsou však rozměry výrobku a včasná informace o této situaci.

Při skládání výrobku je potřeba zajistit pomoc osob. Většinou 1–5 osob k našemu řidiči – podle velikosti nádrže. Dopravu zdarma pro naše zákazníky si můžeme dovolit právě z toho důvodu, že řidič jezdí sám, a proto potřebujeme vaši pomoc. Naši řidiči jsou zkušení a šikovní a není třeba se ničeho obávat.